Workspace (6.x-1.4-rc1) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Replies
km: ឆ្លើយតប

en: yes
km: បាទ​/ចាស

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Size
km: ទំហំ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: no
km: ទេ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: Attachments
km: ឯកសារ​ភ្ជាប់​
