Workspace (6.x-1.4-rc1) - en to kn translation catalogue (20 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Replies
kn: ಮಾರುತ್ತರಗಳು

en: yes
kn: ಹೌದು

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Filename
kn: ಕಡತದಹೆಸರು

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು

en: no
kn: ಇಲ್ಲ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Owner
kn: ಮಾಲಿಕ

en: Modified
kn: ಮಾರ್ಪಡಿಸಲಾದ

en: Attachments
kn: ಅಟ್ಯಾಚ್‍ಮೆಂಟ್‍ಗಳು

en: Select...
kn: ಆರಿಸು...
