Workspace (6.x-1.4-rc1) - en to lt translation catalogue (37 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Replies
lt: Atsakymai

en: yes
lt: taip

en: Comments
lt: Komentarai

en: Size
lt: Dydis

en: edit
lt: redaguoti

en: Filename
lt: rinkmenos vardas

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: no
lt: ne

en: Published
lt: Paskelbtas

en: download
lt: atsisiųsti

en: Owner
lt: Savininkas

en: Please enter a numeric value.
lt: Įveskite skaitinę reikšmę.

en: Modified
lt: Redaguota

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: My workspace
lt: Mano darbalaukis

en: Select...
lt: Pasirinkite...

en: Workspace
lt: Darbalaukis

en: Maximum number of filenames to display in your workspace.
lt: Maksimalus failų kiekis Jūsų darbalaukyje.

en: Your workspace is currently empty.
lt: Jūsų darbalaukis šiuo metu tuščias.

en: Choose what kind of content you would like to add.
lt: Pasirinkite kokio tipo turinį norite pridėti.

en: Add new item
lt: Pridėti naują elementą

en: administer own workspace
lt: administruoti savo darbalaukį

en: Allows users to list/manage their own content.
lt: Leisti vartotojams redaguoti/peržiūrėti jų pačių turinį.

en: Workspace: @name
lt: Darbalaukis: @name

en: The workspace preferences have been saved.
lt: Darbalaukio nustatymai buvo išsaugoti.

en: Help?
lt: Pagalbos?

en: View recent content
lt: Peržiūrėti naujausią turinį

en: administer workspaces
lt: administruoti darbalaukius

en: view all workspaces
lt: peržiūrėti visus darbalaukius

en: Customize workspace behavior.
lt: Nustatyti darbalaukio elgesį.
