Workspace (6.x-1.4-rc1) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Replies
mn: Хариултууд

en: yes
mn: тийм

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Size
mn: Хэмжээ

en: edit
mn: засварлах

en: Configure
mn: Тохируулах

en: no
mn: үгүй

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн
