Workspace (6.x-1.4-rc1) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Replies
mr: प्रतिसाद

en: yes
mr: हो

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: edit
mr: संपादन

en: Published
mr: प्रकाशीत

en: Owner
mr: मालक
