Workspace (6.x-1.4-rc1) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: no
my: မဟုတ်/မလုပ်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး
