Workspace (6.x-1.4-rc1) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Title
ne: शिर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: क्रियाहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Replies
ne: उत्तरहरू

en: Comments
ne: प्रतिक्रियाहरू

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: Configure
ne: संरुप बनाउनुस

en: Published
ne: प्रकाशित
