Workspace (6.x-1.4-rc1) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Handelingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Replies
nl: Antwoorden

en: yes
nl: ja

en: Comments
nl: Reacties

en: Size
nl: Grootte

en: edit
nl: bewerken

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Number of items
nl: Aantal items

en: Configure
nl: Instellen

en: no
nl: nee

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Modified
nl: Aangepast

en: Attachments
nl: Bijlagen
