Workspace (6.x-1.4-rc1) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Replies
nn: Svar

en: yes
nn: ja

en: Comments
nn: Kommentarar

en: edit
nn: endre

en: Configure
nn: Konfigurer

en: no
nn: nei

en: Published
nn: Publisert

en: Attachments
nn: Vedlegg
