Workspace (6.x-1.4-rc1) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Save configuration
pl: Zachowaj konfigurację

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Czynności

en: Content
pl: Zawartość

en: Type
pl: Typ

en: Replies
pl: Odpowiedzi

en: yes
pl: Tak

en: Comments
pl: Odpowiedzi

en: Size
pl: Wielkość

en: edit
pl: edytuj

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: no
pl: nie

en: Published
pl: Do publikacji

en: download
pl: pobierz

en: Owner
pl: Właściciel

en: Attachments
pl: Załączniki
