Workspace (6.x-1.4-rc1) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Save configuration
ro: Salvează configuraţia

en: delete
ro: şterge

en: Delete
ro: Şterge

en: Operations
ro: Operaţii

en: Content
ro: Conţinut

en: Type
ro: Tip

en: Replies
ro: Replici

en: yes
ro: da

en: Comments
ro: Comentarii

en: Size
ro: Mărime

en: edit
ro: modifică

en: Filename
ro: Nume fişier

en: Configure
ro: Configurează

en: no
ro: nu

en: Published
ro: Publicat

en: Owner
ro: Proprietar

en: Attachments
ro: Ataşamente
