Workspace (6.x-1.4-rc1) - en to ru translation catalogue (37 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Save configuration
ru: Сохранить настройки

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Действия

en: Content
ru: Содержимое

en: Type
ru: Тип

en: Replies
ru: Ответов

en: yes
ru: Да

en: Comments
ru: Комментарии

en: Size
ru: Размер

en: edit
ru: изменить

en: Filename
ru: Имя файла

en: Number of items
ru: Пункты

en: Configure
ru: Настройки

en: no
ru: Нет

en: Published
ru: Опубликовано

en: download
ru: загрузка

en: Owner
ru: Создатель

en: Please enter a numeric value.
ru: Пожалуйста, введить цифровое значение

en: Modified
ru: Изменено

en: Attachments
ru: Файлы

en: My workspace
ru: Мои документы (комментарии и файлы)

en: Select...
ru: Выберите...

en: Workspace
ru: Мои документы (комментарии и файлы)

en: Maximum number of items to display in your workspace.
ru: Максимальное количество документов для отображения

en: Number of files
ru: Количество файлов

en: Maximum number of filenames to display in your workspace.
ru: Максимальное количество файлов для отображения

en: Your workspace is currently empty.
ru: Сейчас здесь пусто. Добавьте комментарии и документы, закачайте файлы.

en: Choose what kind of content you would like to add.
ru: Выберите, какой тип контента вы хотели бы добавить?

en: Add new item
ru: Добавить

en: Workspace: @name
ru: Мои документы, комментарии и файлы : @name

en: The workspace preferences have been saved.
ru: Изменения сохранены

en: Help?
ru: Помочь?

en: Name of link to user's workspace
ru: Название ссылки в пользовательском интерфейсе

en: This will be used to display the link to a user's workspace on his or her profile page. The %username token will be replaced by the username of the user whose profile is being shown.
ru: Эта ссылка будет отображаться в Профиле Пользователя. Токен %username будет заменен на Имя Пользователя.

en: View recent content
ru: Посмотрите последние добавленные документы
