Workspace (6.x-1.4-rc1) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: delete
se: sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Published
se: Almmuhuvvon
