Workspace (6.x-1.4-rc1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Type
si: වර්ගය

en: edit
si: සංස්‌කරණය
