Workspace (6.x-1.4-rc1) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Title
sk: Nadpis

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: Replies
sk: Odpovedí

en: yes
sk: áno

en: Comments
sk: Komentáre

en: Size
sk: Veľkosť

en: edit
sk: upraviť

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: no
sk: nie

en: Published
sk: Zverejnené

en: download
sk: prevzatie

en: Owner
sk: Vlastník

en: Attachments
sk: Prílohy
