Workspace (6.x-1.4-rc1) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Replies
sl: Odgovorov

en: yes
sl: da

en: Comments
sl: Komentarji

en: Size
sl: Velikost

en: edit
sl: uredi

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Configure
sl: Nastavi

en: Published
sl: Objavljeno

en: Owner
sl: Lastnik

en: Attachments
sl: Priponke
