Workspace (6.x-1.4-rc1) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: delete
sq: elemino

en: Delete
sq: Elemino

en: Operations
sq: Veprime

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Replies
sq: Përgjigje

en: yes
sq: po

en: Comments
sq: Komente

en: Size
sq: Madhësia

en: edit
sq: ndrysho

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: no
sq: jo

en: Published
sq: Publikuar

en: Attachments
sq: Të bashkangjitur
