Workspace (6.x-1.4-rc1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: edit
sr: измени
