Workspace (6.x-1.4-rc1) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Save configuration
sv: Spara inställningar

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Type
sv: Typ

en: Replies
sv: Svar

en: yes
sv: ja

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Size
sv: Storlek

en: edit
sv: redigera

en: Filename
sv: Filnamn

en: Configure
sv: Konfigurera

en: no
sv: nej

en: Published
sv: Publicerad

en: download
sv: ladda ned

en: Owner
sv: Ägare

en: Modified
sv: Modifierad

en: Attachments
sv: Bilagor
