Workspace (6.x-1.4-rc1) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: delete
ta: அழி

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Type
ta: வகை

en: Replies
ta: பதில்கள்

en: yes
ta: ஆம்

en: Comments
ta: கருத்துகள்

en: Size
ta: அளவு

en: edit
ta: மாற்று

en: Configure
ta: முறைப்படுத்து

en: no
ta: இல்லை

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது
