Workspace (6.x-1.4-rc1) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: Type
te: రకం

en: Replies
te: స్పందనలు

en: yes
te: అవును

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: Size
te: కొలత

en: edit
te: మార్చు

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: no
te: కాదు

en: Attachments
te: జోడింపులు
