Workspace (6.x-1.4-rc1) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Title
th: ชื่อ

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Operations
th: การดำเนินการ

en: Content
th: เนื้อหา

en: Type
th: ชนิด

en: Replies
th: ตอบ

en: Comments
th: ความคิดเห็น

en: edit
th: แก้ไข

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Published
th: จัดพิมพ์แล้ว
