Workspace (6.x-1.4-rc1) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Content
tr: İçerik

en: Type
tr: Tür

en: Replies
tr: Cevaplar

en: yes
tr: evet

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Size
tr: Boyut

en: edit
tr: düzenle

en: Filename
tr: Dosya adı

en: Configure
tr: Yapılandır

en: no
tr: hayır

en: Published
tr: Yayında

en: Owner
tr: Sahibi

en: Attachments
tr: Ekler
