Workspace (6.x-1.4-rc1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تېما

en: Save configuration
ug: ساقلاش

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Published
ug: ئېلان قىلىندى
