Workspace (6.x-1.4-rc1) - en to uk translation catalogue (28 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Save configuration
uk: Зберегти налаштування

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Вилучити

en: Operations
uk: Дії

en: Content
uk: Матеріали

en: Type
uk: Тип

en: Replies
uk: Відповіді

en: yes
uk: так

en: Comments
uk: Коментарі

en: Size
uk: Розмір

en: edit
uk: редагувати

en: Filename
uk: Ім'я файлу

en: Number of items
uk: Кількість елементів

en: Configure
uk: Налаштувати

en: no
uk: ні

en: Published
uk: Опубліковано

en: download
uk: звантаження

en: Owner
uk: Власник

en: Please enter a numeric value.
uk: Будь ласка, уведіть числове значення.

en: Modified
uk: Змінено

en: Attachments
uk: Долучення

en: Select...
uk: Вибрати...

en: Workspace
uk: Робочий простір

en: Number of files
uk: Кількість файлів

en: Choose what kind of content you would like to add.
uk: Виберіть, який вид умісту вам хотілося б додати.

en: Add new item
uk: Додати новий пункт

en: View recent content
uk: Перегляд останнього вмісту
