World Clock (6.x-1.5) - en to ca translation catalogue (97 entries)

en: Display settings
ca: Paràmetres de visualització

en: Sunday
ca: diumenge

en: Monday
ca: dilluns

en: Tuesday
ca: dimarts

en: Wednesday
ca: dimecres

en: Thursday
ca: dijous

en: Friday
ca: divendres

en: Saturday
ca: dissabte

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Egypt
ca: Egipte

en: New Zealand
ca: Nova Zelanda

en: Brazil
ca: Brasil

en: Chile
ca: Xile

en: Japan
ca: Japó

en: Libya
ca: Líbia

en: Poland
ca: Polònia

en: Singapore
ca: Singapur

en: Turkey
ca: Turquia

en: Mon
ca: dl.

en: Tue
ca: dt.

en: Wed
ca: dc.

en: Thu
ca: dj.

en: Fri
ca: dv.

en: Sat
ca: ds.

en: Sun
ca: dg.

en: January
ca: gener

en: February
ca: febrer

en: March
ca: març

en: April
ca: abril

en: May
ca: maig

en: June
ca: juny

en: July
ca: juliol

en: August
ca: agost

en: September
ca: setembre

en: October
ca: octubre

en: November
ca: novembre

en: December
ca: desembre

en: Germany
ca: Alemanya

en: Afghanistan
ca: Afganistan

en: Austria
ca: Àustria

en: Bangladesh
ca: Bangla Desh

en: Belgium
ca: Bèlgica

en: Bolivia
ca: Bolívia

en: Bulgaria
ca: Bulgària

en: Cambodia
ca: Cambodja

en: Cameroon
ca: Camerun

en: China
ca: Xina

en: Colombia
ca: Colòmbia

en: Cook Islands
ca: Illes Cook

en: Czech Republic
ca: República Txeca

en: Denmark
ca: Dinamarca

en: Ecuador
ca: Equador

en: Ethiopia
ca: Etiòpia

en: Finland
ca: Finlàndia

en: France
ca: França

en: Greece
ca: Grècia

en: Hungary
ca: Hongria

en: Iceland
ca: Islàndia

en: India
ca: Índia

en: Italy
ca: Itàlia

en: Jordan
ca: Jordània

en: Malaysia
ca: Malàisia

en: Marshall Islands
ca: Illes Marshall

en: Mauritius
ca: Maurici

en: Monaco
ca: Mònaco

en: Mongolia
ca: Mongòlia

en: Morocco
ca: Marroc

en: Netherlands
ca: Països Baixos

en: New Caledonia
ca: Nova Caledònia

en: Nigeria
ca: Nigèria

en: Norway
ca: Noruega

en: Panama
ca: Panamà

en: Peru
ca: Perú

en: Philippines
ca: Filipines

en: Saudi Arabia
ca: Aràbia Saudita

en: Solomon Islands
ca: Illes Salomó

en: South Africa
ca: Sud-àfrica

en: Spain
ca: Espanya

en: Sweden
ca: Suècia

en: Switzerland
ca: Suïssa

en: Thailand
ca: Tailàndia

en: Venezuela
ca: Veneçuela

en: Zambia
ca: Zàmbia

en: Jan
ca: gen.

en: Feb
ca: febr.

en: Mar
ca: març

en: Apr
ca: abr.

en: Jun
ca: jun

en: Jul
ca: jul.

en: Aug
ca: ag.

en: Sep
ca: set.

en: Oct
ca: oct.

en: Nov
ca: nov.

en: Dec
ca: des.

en: Croatia
ca: Croàcia

en: Display format
ca: Format de la presentació

en: Custom format
ca: Format personalitzat
