World Clock (6.x-1.5) - en to eo translation catalogue (56 entries)

en: Display settings
eo: Vidigaj opcioj

en: Sunday
eo: Dimanĉo

en: Monday
eo: Lundo

en: Tuesday
eo: Mardo

en: Wednesday
eo: Merkredo

en: Thursday
eo: Ĵaŭdo

en: Friday
eo: Vendredo

en: Saturday
eo: Sabato

en: Tonga
eo: Tongo

en: Brazil
eo: Brazilo

en: Portugal
eo: Portugalujo

en: Mon
eo: Lun

en: Tue
eo: Mar

en: Wed
eo: Mer

en: Thu
eo: ĵaŭ

en: Fri
eo: Ven

en: Sat
eo: Sab

en: Sun
eo: Dim

en: January
eo: januaro

en: February
eo: februaro

en: March
eo: marto

en: April
eo: aprilo

en: May
eo: majo

en: June
eo: junio

en: July
eo: julio

en: August
eo: aŭgusto

en: September
eo: septembro

en: October
eo: oktobro

en: November
eo: novembro

en: December
eo: decembro

en: Germany
eo: Germanujo

en: Afghanistan
eo: Afganistano

en: Argentina
eo: Argentino

en: Austria
eo: Aŭstrio

en: Belgium
eo: Belgujo

en: China
eo: Ĉinujo

en: France
eo: Francujo

en: Greece
eo: Grekujo

en: Italy
eo: Italujo

en: Nepal
eo: Nepalo

en: Netherlands
eo: Nederlando

en: Peru
eo: Peruo

en: Spain
eo: Hispanujo

en: Jan
eo: jan

en: Feb
eo: feb

en: Mar
eo: mar

en: Apr
eo: apr

en: Jun
eo: jun

en: Jul
eo: jul

en: Aug
eo: aŭg

en: Sep
eo: sep

en: Oct
eo: okt

en: Nov
eo: nov

en: Dec
eo: dec

en: Fiji
eo: Fiĝia

en: Custom format
eo: Propra formato
