World Clock (6.x-1.5) - en to et translation catalogue (98 entries)

en: Display settings
et: Kuvamise seaded

en: Sunday
et: pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Egypt
et: Egiptus

en: Israel
et: Iisrael

en: Iran
et: Iraan

en: New Zealand
et: Uus-Meremaa

en: Brazil
et: Brasiilia

en: Chile
et: Tšiili

en: Japan
et: Jaapan

en: Libya
et: Liibüa

en: Poland
et: Poola

en: Singapore
et: Singapur

en: Turkey
et: Türgi

en: Mon
et: E

en: Tue
et: T

en: Wed
et: K

en: Thu
et: N

en: Fri
et: R

en: Sat
et: L

en: Sun
et: P

en: January
et: jaanuar

en: February
et: veebruar

en: March
et: märts

en: April
et: aprill

en: May
et: Mai

en: June
et: juuni

en: July
et: juuli

en: August
et: august

en: September
et: september

en: October
et: oktoober

en: November
et: november

en: December
et: detsember

en: Germany
et: Saksamaa

en: Afghanistan
et: Afganistan

en: Argentina
et: Argentiina

en: Belgium
et: Belgia

en: Bolivia
et: Boliivia

en: Bulgaria
et: Bulgaaria

en: Cambodia
et: Kambodža

en: Cameroon
et: Kamerun

en: China
et: Hiina

en: Colombia
et: Kolumbia

en: Cook Islands
et: Cooki saared

en: Czech Republic
et: Tšehhi Vabariik

en: Denmark
et: Taani

en: Ethiopia
et: Etioopia

en: Finland
et: Soome

en: France
et: Prantsusmaa

en: Greece
et: Kreeka

en: Hungary
et: Ungari

en: Iceland
et: Island

en: Iraq
et: Iraak

en: Italy
et: Itaalia

en: Jordan
et: Jordaania

en: Madagascar
et: Madagaskar

en: Malaysia
et: Malaisia

en: Marshall Islands
et: Marshalli saared

en: Mongolia
et: Mongoolia

en: Morocco
et: Maroko

en: Myanmar
et: Birma

en: Netherlands
et: Holland

en: New Caledonia
et: Uus-Kaledoonia

en: Nigeria
et: Nigeeria

en: Norway
et: Norra

en: Oman
et: Omaan

en: Palau
et: Belau

en: Peru
et: Peruu

en: Philippines
et: Filipiinid

en: Romania
et: Rumeenia

en: Rwanda
et: Ruanda

en: Saudi Arabia
et: Saudi-Araabia

en: Solomon Islands
et: Saalomonisaared

en: South Africa
et: Lõuna-Aafrika

en: Spain
et: Hispaania

en: Sudan
et: Sudaan

en: Sweden
et: Rootsi

en: Switzerland
et: Šveits

en: Thailand
et: Tai

en: Jan
et: Jaan

en: Feb
et: Veebr

en: Mar
et: Märts

en: Apr
et: aprill

en: Jun
et: juuni

en: Jul
et: juuli

en: Sep
et: Sept

en: Oct
et: Okt

en: Dec
et: Dets

en: Fiji
et: Fidži

en: Croatia
et: Horvaatia

en: Display format
et: Kuvamise formaat

en: Custom format
et: Kohandatud formaat
