World Clock (6.x-1.5) - en to fi translation catalogue (91 entries)

en: Display settings
fi: Näyttöasetukset

en: Sunday
fi: Sunnuntai

en: Monday
fi: Maanantai

en: Tuesday
fi: Tiistai

en: Wednesday
fi: Keskiviikko

en: Thursday
fi: Torstai

en: Friday
fi: Perjantai

en: Saturday
fi: Lauantai

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Egypt
fi: Egypti

en: New Zealand
fi: Uusi-Seelanti

en: Brazil
fi: Brasilia

en: Japan
fi: Japani

en: Poland
fi: Puola

en: Portugal
fi: Portugali

en: Turkey
fi: Turkki

en: Mon
fi: Ma

en: Tue
fi: Ti

en: Wed
fi: Ke

en: Thu
fi: To

en: Fri
fi: Pe

en: Sat
fi: La

en: Sun
fi: Su

en: January
fi: Tammikuu

en: February
fi: Helmikuu

en: March
fi: Maaliskuu

en: April
fi: Huhtikuu

en: May
fi: Toukokuu

en: June
fi: Kesäkuu

en: July
fi: Heinäkuu

en: August
fi: Elokuu

en: September
fi: Syyskuu

en: October
fi: Lokakuu

en: November
fi: Marraskuu

en: December
fi: Joulukuu

en: Germany
fi: Saksa

en: Afghanistan
fi: Afganistan

en: Argentina
fi: Argentiina

en: Austria
fi: Itävalta

en: Belgium
fi: Belgia

en: Cambodia
fi: Kambodža

en: Cameroon
fi: Kamerun

en: China
fi: Kiina

en: Colombia
fi: Kolumbia

en: Cook Islands
fi: Cookinsaaret

en: Czech Republic
fi: Tsekki

en: Denmark
fi: Tanska

en: Ethiopia
fi: Etiopia

en: Finland
fi: Suomi

en: France
fi: Ranska

en: Greece
fi: Kreikka

en: Hungary
fi: Unkari

en: Iceland
fi: Islanti

en: India
fi: Intia

en: Iraq
fi: Irak

en: Italy
fi: Italia

en: Jordan
fi: Jordania

en: Kenya
fi: Kenia

en: Madagascar
fi: Madagaskar

en: Malaysia
fi: Malesia

en: Marshall Islands
fi: Marshallinsaaret

en: Monaco
fi: Monako

en: Morocco
fi: Marokko

en: Netherlands
fi: Hollanti

en: New Caledonia
fi: Uusi-Kaledonia

en: Norway
fi: Norja

en: Philippines
fi: Filippiinit

en: Rwanda
fi: Ruanda

en: Saudi Arabia
fi: Saudiarabia

en: Solomon Islands
fi: Solomonsaaret

en: South Africa
fi: Etelä-Afrikka

en: Spain
fi: Espanja

en: Sweden
fi: Ruotsi

en: Switzerland
fi: Sveitsi

en: Thailand
fi: Thaimaa

en: Zambia
fi: Sambia

en: Jan
fi: Tam

en: Feb
fi: Hel

en: Mar
fi: Maa

en: Apr
fi: Huh

en: Jun
fi: Kes

en: Jul
fi: Hei

en: Aug
fi: Elo

en: Sep
fi: Syy

en: Oct
fi: Lok

en: Nov
fi: Mar

en: Dec
fi: Jou

en: Fiji
fi: Fidži

en: Croatia
fi: Kroatia

en: Display format
fi: Näyttömuoto

en: Custom format
fi: Mukautettu muoto
