World Clock (6.x-1.5) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Display settings
os: Æвдысты амонæнтæ

en: Sunday
os: хуыцаубон

en: Monday
os: къуырисæр

en: Tuesday
os: дыццæг

en: Wednesday
os: æртыццæг

en: Thursday
os: цыппæрæм

en: Friday
os: майрæмбон

en: Saturday
os: сабат
