World Clock (6.x-1.5) - en to mn translation catalogue (29 entries)

en: Sunday
mn: Улуг хүн

en: Monday
mn: Бир дугаар хүн

en: Tuesday
mn: Ийи дугаар хүн

en: Wednesday
mn: Үш дугаар хүн

en: Thursday
mn: Дөрт дугаар хүн

en: Friday
mn: Беш дугаар хүн

en: Saturday
mn: Чартык улуг хүн

en: Mon
mn: Пн

en: Tue
mn: Вт

en: Wed
mn: Ср

en: Thu
mn: Чт

en: Fri
mn: Пт

en: Sat
mn: Сб

en: May
mn: 5 ай

en: China
mn: Кыдат

en: France
mn: Франция

en: Italy
mn: Италия

en: Mongolia
mn: Моол

en: Jan
mn: 1 ай

en: Feb
mn: 2 ай

en: Mar
mn: 3 ай

en: Apr
mn: 4 ай

en: Jun
mn: 6 ай

en: Jul
mn: 7 ай

en: Aug
mn: 8 ай

en: Sep
mn: 9 ай

en: Oct
mn: 10 ай

en: Nov
mn: 11 ай

en: Dec
mn: 12 ай
