World Clock (6.x-1.5) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Display settings
ur: ڈسپلے کی ترتیبات

en: Sunday
ur: اتوار

en: Monday
ur: سوموار

en: Tuesday
ur: منگل

en: Wednesday
ur: بدھ

en: Thursday
ur: جمعرات

en: Friday
ur: جمعہ

en: Saturday
ur: سنیچر

en: Tonga
ur: ٹونگا

en: Fiji
ur: فیجی
