World Clock (6.x-1.7) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Tuesday
am: ማክሰኞ

en: Wednesday
am: እሮብ

en: Thursday
am: ሃሙስ

en: Friday
am: ዓርብ

en: Tonga
am: ቶንጋ

en: Tue
am: ቲዩ

en: Fiji
am: ፊጂ
