World Clock (6.x-1.7) - en to el translation catalogue (121 entries)

en: Display settings
el: Ρυθμίσεις εμφάνισης

en: Sunday
el: Κυριακή

en: Monday
el: Δευτέρα

en: Tuesday
el: Τρίτη

en: Wednesday
el: Τετάρτη

en: Thursday
el: Πέμπτη

en: Friday
el: Παρασκευή

en: Saturday
el: Σάββατο

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Egypt
el: Αίγυπτος

en: Israel
el: Ισραήλ

en: Iran
el: Ιράν

en: New Zealand
el: Νέα Ζηλανδία

en: Brazil
el: Βραζιλία

en: Chile
el: Χιλή

en: Japan
el: Ιαπωνία

en: Libya
el: Λιβύη

en: Poland
el: Πολωνία

en: Portugal
el: Πορτογαλία

en: Singapore
el: Σιγκαπούρη

en: Turkey
el: Τουρκία

en: Mon
el: Δευ

en: Tue
el: Τρί

en: Wed
el: Τετ

en: Thu
el: Πέμ

en: Fri
el: Παρ

en: Sat
el: Σάβ

en: Sun
el: Κυρ

en: January
el: Ιανουάριος

en: February
el: Φεβρουάριος

en: March
el: Μάρτιος

en: April
el: Απρίλιος

en: May
el: Μάιος

en: June
el: Ιούνιος

en: July
el: Ιούλιος

en: August
el: Αύγουστος

en: September
el: Σεπτέμβριος

en: October
el: Οκτώβριος

en: November
el: Νοέμβριος

en: December
el: Δεκέμβριος

en: Germany
el: Γερμανία

en: Afghanistan
el: Αφγανιστάν

en: Argentina
el: Αργεντινή

en: Austria
el: Αυστρία

en: Bangladesh
el: Μπανγκλαντές

en: Belgium
el: Βέλγιο

en: Bhutan
el: Μπουτάν

en: Bolivia
el: Βολιβία

en: Bulgaria
el: Βουλγαρία

en: Cambodia
el: Καμπότζη

en: Cameroon
el: Καμερούν

en: China
el: Κίνα

en: Colombia
el: Κολομβία

en: Cook Islands
el: Νήσοι Κουκ

en: Costa Rica
el: Κόστα Ρίκα

en: Czech Republic
el: Τσεχία

en: Denmark
el: Δανία

en: Ecuador
el: Ισημερινός

en: Ethiopia
el: Αιθιοπία

en: Finland
el: Φινλανδία

en: France
el: Γαλλία

en: Ghana
el: Γκάνα

en: Greece
el: Ελλάδα

en: Hungary
el: Ουγγαρία

en: Iceland
el: Ισλανδία

en: India
el: Ινδία

en: Iraq
el: Ιράκ

en: Italy
el: Ιταλία

en: Jordan
el: Ιορδανία

en: Kenya
el: Κένυα

en: Laos
el: Λάος

en: Madagascar
el: Μαδαγασκάρη

en: Malaysia
el: Μαλαισία

en: Marshall Islands
el: Νήσοι Μάρσαλ

en: Mauritius
el: Μαυρίκιος

en: Monaco
el: Μονακό

en: Mongolia
el: Μογγολία

en: Morocco
el: Μαρόκο

en: Myanmar
el: Μιανμάρ

en: Nepal
el: Νεπάλ

en: Netherlands
el: Ολλανδία

en: New Caledonia
el: Νέα Καληδονία

en: Nigeria
el: Νιγηρία

en: Norway
el: Νορβηγία

en: Oman
el: Ομάν

en: Pakistan
el: Πακιστάν

en: Palau
el: Παλάου

en: Panama
el: Παναμάς

en: Peru
el: Περού

en: Philippines
el: Φιλιππίνες

en: Romania
el: Ρουμανία

en: Rwanda
el: Ρουάντα

en: Samoa
el: Σαμόα

en: Saudi Arabia
el: Σαουδική Αραβία

en: Senegal
el: Σενεγάλη

en: Solomon Islands
el: Νήσοι Σολομώντα

en: South Africa
el: Νότια Αφρική

en: Spain
el: Ισπανία

en: Sudan
el: Σουδάν

en: Sweden
el: Σουηδία

en: Switzerland
el: Ελβετία

en: Taiwan
el: Ταϊβάν

en: Thailand
el: Ταϊλάνδη

en: Vanuatu
el: Βανουάτου

en: Venezuela
el: Βενεζουέλα

en: Zambia
el: Ζάμπια

en: Jan
el: Ιαν

en: Feb
el: Φεβ

en: Mar
el: Μαρ

en: Apr
el: Απρ

en: Jun
el: Ιουν

en: Jul
el: Ιουλ

en: Aug
el: Αυγ

en: Sep
el: Σεπ

en: Oct
el: Οκτ

en: Nov
el: Νοε

en: Dec
el: Δεκ

en: Vietnam
el: Βιετνάμ

en: Croatia
el: Κροατία

en: Display format
el: Εμφάνιση τύπου αποθήκευσης

en: Custom format
el: Προσαρμοσμένη μορφή
