World Clock (6.x-1.7) - en to gl translation catalogue (92 entries)

en: Display settings
gl: Axustes da visualización

en: Sunday
gl: Domingo

en: Monday
gl: Luns

en: Tuesday
gl: Martes

en: Wednesday
gl: Mércores

en: Thursday
gl: Xoves

en: Friday
gl: Venres

en: Saturday
gl: Sábado

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Egypt
gl: Exipto

en: Iran
gl: Irán

en: New Zealand
gl: Nova Zelanda

en: Tonga
gl: Tongués

en: Brazil
gl: Brasil

en: Japan
gl: Xapón

en: Libya
gl: Libia

en: Poland
gl: Polonia

en: Singapore
gl: Singapur

en: Turkey
gl: Turquía

en: Mon
gl: Lun

en: Tue
gl: Mar

en: Wed
gl: Mér

en: Thu
gl: Xov

en: Fri
gl: Ven

en: Sat
gl: Sáb

en: Sun
gl: Dom

en: January
gl: Xaneiro

en: February
gl: Febreiro

en: March
gl: Marzo

en: April
gl: Abril

en: May
gl: Mai

en: June
gl: Xuño

en: July
gl: Xullo

en: August
gl: Agosto

en: September
gl: Setembro

en: October
gl: Outubro

en: November
gl: Novembro

en: December
gl: Decembro

en: Germany
gl: Alemaña

en: Afghanistan
gl: Afganistán

en: Belgium
gl: Bélxica

en: Bhutan
gl: Bután

en: Cambodia
gl: Camboxa

en: Cameroon
gl: Camerún

en: Cook Islands
gl: Illas Cook

en: Czech Republic
gl: República Checa

en: Denmark
gl: Dinamarca

en: Ethiopia
gl: Etiopía

en: Finland
gl: Finlandia

en: France
gl: Francia

en: Greece
gl: Grecia

en: Hungary
gl: Hungría

en: Iceland
gl: Islandia

en: Iraq
gl: Irak

en: Italy
gl: Italia

en: Jordan
gl: Jordania

en: Kenya
gl: Quenia

en: Malaysia
gl: Malaisia

en: Marshall Islands
gl: Illas Marshall

en: Mauritius
gl: Mauricio

en: Monaco
gl: Mónaco

en: Morocco
gl: Marrocos

en: Myanmar
gl: Birmania

en: Netherlands
gl: Holanda

en: New Caledonia
gl: Nova Caledonia

en: Norway
gl: Noruega

en: Panama
gl: Panamá

en: Peru
gl: Perú

en: Philippines
gl: Filipinas

en: Romania
gl: Romanía

en: Rwanda
gl: Ruanda

en: Saudi Arabia
gl: Arabia Saudita

en: Solomon Islands
gl: Illas Salomón

en: South Africa
gl: África do Sur

en: Spain
gl: España

en: Sudan
gl: Sudán

en: Sweden
gl: Suecia

en: Switzerland
gl: Suíza

en: Taiwan
gl: Taiwán

en: Thailand
gl: Tailandia

en: Jan
gl: Xan

en: Apr
gl: Abr

en: Jun
gl: Xuñ

en: Jul
gl: Xul

en: Aug
gl: Ago

en: Sep
gl: Set

en: Oct
gl: Out

en: Location settings
gl: Configuración da localización

en: Fiji
gl: Fixi

en: Croatia
gl: Croacia

en: Display format
gl: Formato de presentación

en: Custom format
gl: Formato personalizado
