World Clock (6.x-1.7) - en to mk translation catalogue (9 entries)

en: Sunday
mk: Недела

en: Monday
mk: Понеделник

en: Tuesday
mk: Вторник

en: Wednesday
mk: Среда

en: Thursday
mk: Четврток

en: Friday
mk: Петок

en: Saturday
mk: Сабота

en: Romania
mk: Романија

en: Saudi Arabia
mk: Саудиска Арабија
