World Clock (6.x-1.8) - en to az translation catalogue (97 entries)

en: Display settings
az: Ekran parametrləri

en: Sunday
az: Bazar günü

en: Monday
az: Bazar ertəsi

en: Tuesday
az: Çərşənbə axşamı

en: Wednesday
az: Çərşənbə

en: Thursday
az: Cümə axşamı

en: Friday
az: Cümə

en: Saturday
az: Şənbə

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Egypt
az: Misir

en: Israel
az: İsrail

en: Iran
az: İran

en: New Zealand
az: Yeni Zelandiya

en: Tonga
az: Tonqa

en: Brazil
az: Braziliya

en: Chile
az: Çili

en: Japan
az: Yaponiya

en: Libya
az: Liviya

en: Poland
az: Polşa

en: Portugal
az: Portuqaliya

en: Singapore
az: Sinqapur

en: Mon
az: Bazar ertəsi

en: Tue
az: Çərşənbə axşamı

en: Wed
az: Çərşənbə

en: Thu
az: Cümə axşamı

en: Fri
az: Cümə

en: Sat
az: Şənbə

en: Sun
az: Bazar

en: Germany
az: Almaniya

en: Afghanistan
az: Əfqanıstan

en: Austria
az: Avstriya

en: Bangladesh
az: Banqladeş

en: Belgium
az: Belçika

en: Bhutan
az: Butan

en: Bolivia
az: Boliviya

en: Bulgaria
az: Bolqarıstan

en: Cambodia
az: Kamboca

en: Cameroon
az: Kamerun

en: China
az: Çin

en: Colombia
az: Kolumbiya

en: Cook Islands
az: Kuk adaları

en: Costa Rica
az: Kosta Rika

en: Denmark
az: Danimarka

en: Ecuador
az: Ekvador

en: Ethiopia
az: Efiopiya

en: Finland
az: Finlandiya

en: France
az: Fransa

en: Ghana
az: Qana

en: Greece
az: Yunanıstan

en: Hungary
az: Macarıstan

en: Iceland
az: İslandiya

en: India
az: Hindistan

en: Iraq
az: İraq

en: Italy
az: İtaliya

en: Jordan
az: İordaniya

en: Kenya
az: Keniya

en: Madagascar
az: Madaqaskar

en: Malaysia
az: Malayziya

en: Marshall Islands
az: Marşal adaları

en: Mauritius
az: Mavrikiy

en: Monaco
az: Monako

en: Mongolia
az: Monqolustan

en: Morocco
az: Mərakeş

en: Netherlands
az: Hollandiya

en: New Caledonia
az: Yeni Kaledoniya

en: Nigeria
az: Nigeriya

en: Norway
az: Norveç

en: Philippines
az: Filippin

en: Romania
az: Rumıniya

en: Rwanda
az: Ruanda

en: Saudi Arabia
az: Səudiyyə Ərəbistanə

en: Senegal
az: Seneqal

en: Solomon Islands
az: Solomon adaları

en: South Africa
az: Cənubi Afrika

en: Spain
az: İspaniya

en: Sweden
az: İsveç

en: Switzerland
az: İsveçrə

en: Taiwan
az: Tayvan

en: Thailand
az: Tayland

en: Venezuela
az: Venesuela

en: Zambia
az: Zambiya

en: Jan
az: Yanvar

en: Feb
az: Fevral

en: Mar
az: Mart

en: Apr
az: Aprel

en: Jun
az: Iyun

en: Jul
az: Iyul

en: Aug
az: Avqust

en: Sep
az: Sentyabr

en: Oct
az: Oktyabr

en: Nov
az: Noyabr

en: Dec
az: Dekabr

en: Fiji
az: Fici

en: Vietnam
az: Vyetnam

en: Croatia
az: Xorvatiya

en: Display format
az: Ekran formatı

en: Custom format
az: Fərdi format
