World Clock (6.x-1.8) - en to jv translation catalogue (64 entries)

en: Display settings
jv: Sétingan Display

en: Sunday
jv: Minggu

en: Monday
jv: Senén

en: Tuesday
jv: Selasa

en: Wednesday
jv: Rebo

en: Thursday
jv: Kemis

en: Friday
jv: Jemuah

en: Saturday
jv: Setu

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Egypt
jv: Mesir

en: Israel
jv: Israél

en: New Zealand
jv: Selandia Baru

en: Brazil
jv: Brasil

en: Japan
jv: Jepang

en: Poland
jv: Polandia

en: Portugal
jv: Portugis

en: Singapore
jv: Singapura

en: Turkey
jv: Turki

en: Mon
jv: Sen

en: Tue
jv: Sel

en: Wed
jv: Reb

en: Thu
jv: Kem

en: Fri
jv: Jem

en: Sat
jv: Set

en: Sun
jv: Mgg

en: January
jv: Januari

en: February
jv: Pébruari

en: March
jv: Maret

en: May
jv: Mei

en: June
jv: Juni

en: July
jv: Juli

en: August
jv: Agustus

en: September
jv: Séptémber

en: October
jv: Oktober

en: November
jv: Nopémber

en: December
jv: Désémber

en: Germany
jv: Jerman

en: Cambodia
jv: Kamboja

en: Cameroon
jv: Kamerun

en: Czech Republic
jv: Republik Ceko

en: Ecuador
jv: Ekuador

en: France
jv: Perancis

en: Greece
jv: Yunani

en: Hungary
jv: Hungaria

en: Iceland
jv: Islandia

en: Italy
jv: Italia

en: Kenya
jv: Kénya

en: Madagascar
jv: Madagaskar

en: Monaco
jv: Monako

en: Netherlands
jv: Belanda

en: New Caledonia
jv: Kaledonia Baru

en: Norway
jv: Norwegia

en: Philippines
jv: Filipina

en: South Africa
jv: Afrika Selatan

en: Spain
jv: Spanyol

en: Sweden
jv: Swedia

en: Switzerland
jv: Swiss

en: Venezuela
jv: Vénézuéla

en: Aug
jv: Agu

en: Oct
jv: Okt

en: Nov
jv: Nop

en: Dec
jv: Des

en: Croatia
jv: Kroasia

en: Custom format
jv: Format kostum
