World Clock (6.x-1.8) - en to lt translation catalogue (115 entries)

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Egypt
lt: Egiptas

en: Israel
lt: Izraelis

en: Iran
lt: Iranas

en: New Zealand
lt: Naujoji zelandija

en: Brazil
lt: Brazilija

en: Chile
lt: Čilė

en: Japan
lt: Japonija

en: Libya
lt: Libija

en: Poland
lt: Lenkija

en: Portugal
lt: Portugalija

en: Singapore
lt: Singapūras

en: Turkey
lt: Turkija

en: Mon
lt: Pir

en: Tue
lt: Ant

en: Wed
lt: Tre

en: Thu
lt: Ket

en: Fri
lt: Pen

en: Sat
lt: Šeš

en: Sun
lt: Sek

en: January
lt: Sausis

en: February
lt: Vasaris

en: March
lt: Kovas

en: April
lt: Balandis

en: May
lt: Gegužė

en: June
lt: Birželis

en: July
lt: Liepa

en: August
lt: Rugpjūtis

en: September
lt: Rugsėjis

en: October
lt: Spalis

en: November
lt: Lapkritis

en: December
lt: Gruodis

en: Germany
lt: Vokietija

en: Afghanistan
lt: Afganistanas

en: Austria
lt: Austrija

en: Bangladesh
lt: Bangladešas

en: Belgium
lt: Belgija

en: Bhutan
lt: Butanas

en: Bolivia
lt: Bolivija

en: Bulgaria
lt: Bulgarija

en: Cambodia
lt: Kambodža

en: Cameroon
lt: Kamerūnas

en: China
lt: Kinija

en: Colombia
lt: Kolumbija

en: Cook Islands
lt: Kuko salos

en: Costa Rica
lt: Kosta Rika

en: Czech Republic
lt: Čekijos Respublika

en: Denmark
lt: Danija

en: Ecuador
lt: Ekvadoras

en: Ethiopia
lt: Etiopija

en: Finland
lt: Suomija

en: France
lt: Prancūzija

en: Ghana
lt: Gana

en: Greece
lt: Graikija

en: Hungary
lt: Vengrija

en: Iceland
lt: Islandija

en: India
lt: Indija

en: Iraq
lt: Irakas

en: Italy
lt: Italija

en: Jordan
lt: Jordanija

en: Kenya
lt: Kenija

en: Laos
lt: Laosas

en: Madagascar
lt: Madagaskaras

en: Malaysia
lt: Malaizija

en: Marshall Islands
lt: Maršalo salos

en: Mauritius
lt: Mauricijus

en: Monaco
lt: Monakas

en: Mongolia
lt: Mongolija

en: Morocco
lt: Marokas

en: Myanmar
lt: Mianmaras

en: Nepal
lt: Nepalas

en: Netherlands
lt: Nyderlandai

en: New Caledonia
lt: Naujoji Kaledonija

en: Nigeria
lt: Nigerija

en: Norway
lt: Norvegija

en: Oman
lt: Omanas

en: Pakistan
lt: Pakistanas

en: Philippines
lt: Filipinai

en: Romania
lt: Rumunija

en: Rwanda
lt: Ruanda

en: Saudi Arabia
lt: Saudo Arabija

en: Senegal
lt: Senegalas

en: Solomon Islands
lt: Saliamono salos

en: South Africa
lt: Pietų Afrika

en: Spain
lt: Ispanija

en: Sudan
lt: Sudanas

en: Sweden
lt: Švedija

en: Switzerland
lt: Šveicarija

en: Taiwan
lt: Taivanas

en: Thailand
lt: Tailandas

en: Venezuela
lt: Venesuela

en: Zambia
lt: Zambija

en: Jan
lt: Sau

en: Feb
lt: Vas

en: Mar
lt: Kov

en: Apr
lt: Bal

en: Jun
lt: Bir

en: Jul
lt: Lie

en: Aug
lt: Rugp

en: Sep
lt: Rug

en: Oct
lt: Spa

en: Nov
lt: Lap

en: Dec
lt: Gru

en: Vietnam
lt: Vietnamas

en: Croatia
lt: Kroatija

en: Display format
lt: Rodymo formatas

en: Custom format
lt: Savitas formatas
