World Clock (6.x-1.8) - en to sv translation catalogue (85 entries)

en: Display settings
sv: Inställningar för visning

en: Sunday
sv: söndag

en: Monday
sv: måndag

en: Tuesday
sv: tisdag

en: Wednesday
sv: onsdag

en: Thursday
sv: torsdag

en: Friday
sv: fredag

en: Saturday
sv: lördag

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Egypt
sv: Egypten

en: New Zealand
sv: Nya Zeeland

en: Brazil
sv: Brasilien

en: Libya
sv: Libyen

en: Poland
sv: Polen

en: Turkey
sv: Turkiet

en: Mon
sv: mån

en: Tue
sv: tis

en: Wed
sv: ons

en: Thu
sv: tors

en: Fri
sv: fre

en: Sat
sv: lör

en: Sun
sv: sön

en: January
sv: januari

en: February
sv: februari

en: March
sv: mars

en: April
sv: april

en: May
sv: maj

en: June
sv: juni

en: July
sv: juli

en: August
sv: augusti

en: September
sv: september

en: October
sv: oktober

en: November
sv: november

en: December
sv: december

en: Germany
sv: Tyskland

en: Austria
sv: Österrike

en: Belgium
sv: Belgien

en: Bulgaria
sv: Bulgarien

en: Cambodia
sv: Kambodja

en: Cameroon
sv: Kamerun

en: China
sv: Kina

en: Cook Islands
sv: Cooköarna

en: Czech Republic
sv: Tjeckien

en: Denmark
sv: Danmark

en: Ethiopia
sv: Etiopien

en: France
sv: Frankrike

en: Greece
sv: Grekland

en: Hungary
sv: Ungern

en: Iceland
sv: Island

en: India
sv: Indien

en: Iraq
sv: Irak

en: Italy
sv: Italien

en: Jordan
sv: Jordanien

en: Madagascar
sv: Madagaskar

en: Marshall Islands
sv: Marshallöarna

en: Mongolia
sv: Mongoliet

en: Morocco
sv: Marocko

en: Myanmar
sv: Burma

en: Netherlands
sv: Nederländerna

en: New Caledonia
sv: Nya Kaledonien

en: Norway
sv: Norge

en: Philippines
sv: Filippinerna

en: Romania
sv: Rumänien

en: Saudi Arabia
sv: Saudiarabien

en: Solomon Islands
sv: Salomonöarna

en: South Africa
sv: Sydafrika

en: Spain
sv: Spanien

en: Sweden
sv: Sverige

en: Switzerland
sv: Schweiz

en: Jan
sv: jan

en: Feb
sv: feb

en: Mar
sv: mar

en: Apr
sv: apr

en: Jun
sv: jun

en: Jul
sv: jul

en: Aug
sv: aug

en: Sep
sv: sep

en: Oct
sv: okt

en: Nov
sv: nov

en: Dec
sv: dec

en: Location settings
sv: Platsinställningar

en: Croatia
sv: Kroatien

en: Maximum number of locations
sv: Största antal platser

en: Display format
sv: Visningsformat

en: Custom format
sv: Anpassat format
