WorldCore payment method (6.x-1.0) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Settings
bn: সেটিংস

en: edit
bn: সম্পাদন

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Error
bn: ত্রুটি

en: Account
bn: এ্যাকাউন্ট
