WorldCore payment method (6.x-1.0) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Settings
bs: Postavke

en: edit
bs: izmijeni

en: User
bs: Korisnik

en: Error
bs: Greška

en: Created
bs: Kreiran

en: Update options
bs: Osvježi postavke

en: Save changes
bs: Snimi promjene

en: Apply
bs: Primjeni

en: Account
bs: Korisnički račun
