WorldCore payment method (6.x-1.0) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Currency
da: Valuta

en: Action
da: Handling

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Settings
da: Indstillinger

en: edit
da: redigér

en: User
da: Bruger

en: Error
da: Fejl

en: Created
da: Oprettet

en: Update options
da: Opdatering

en: Amount
da: Beløb

en: Payments
da: Betalinger

en: Save changes
da: Gem ændringer

en: API key
da: API-nøgle

en: Apply
da: Udfør

en: Order #
da: Ordre #

en: Account
da: Konto

en: API password
da: API kodeord

en: Delete all selected
da: Slet alle valgte

en: Settings has been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt
