WorldCore payment method (6.x-1.0) - en to es translation catalogue (23 entries)

en: delete
es: eliminar

en: Delete
es: Eliminar

en: Cancel
es: Cancelar

en: Enabled
es: Activado

en: Currency
es: Moneda

en: Action
es: Acción

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Settings
es: Configuración

en: edit
es: editar

en: User
es: Usuario

en: Created
es: Creado

en: Update options
es: Actualizar opciones

en: Amount
es: Cantidad

en: Payments
es: Pagos

en: Save changes
es: Guardar cambios

en: API key
es: Clave del API

en: Apply
es: Aplicar

en: Order #
es: Pedido nº

en: Account
es: Cuenta

en: Currencies
es: Monedas

en: API password
es: Contraseña API

en: Delete selected
es: ¿Borrar selección?

en: Add currency
es: Añadir divisa
