WorldCore payment method (6.x-1.0) - en to fr translation catalogue (28 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: Delete
fr: Supprimer

en: Cancel
fr: Annuler

en: Enabled
fr: Activé

en: Currency
fr: Devise

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Settings
fr: Paramètres

en: edit
fr: modifier

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: User
fr: Utilisateur

en: Error
fr: Erreur

en: Created
fr: Créé

en: Update options
fr: Mettre à jour les options

en: Amount
fr: Montant

en: Payments
fr: Paiements

en: Save changes
fr: Enregistrer les modifications

en: API key
fr: Clé d'API

en: Apply
fr: Appliquer

en: Order #
fr: Commande #

en: Account
fr: Compte

en: Currencies
fr: Devises

en: API password
fr: Mot de passe de l'API

en: Delete selected
fr: Supprimer sélectionnés

en: Enrolled
fr: Inscrit

en: Pay now
fr: Payer maintenant

en: Add currency
fr: Ajouter une devise

en: administer settings
fr: administrer les paramètres

en: Settings has been saved.
fr: Les paramètres ont été sauvegardés.
