WorldCore payment method (6.x-1.0) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: User
mg: Mpampiasa

en: Update options
mg: Ireo fanovana azo ampiarina

en: Account
mg: Kaonty
