WorldCore payment method (6.x-1.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Error
my: အမှား
