WorldCore payment method (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Currency
sk: Mena

en: Action
sk: Akcia

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: edit
sk: upraviť

en: User
sk: Používateľ

en: Error
sk: Chyba

en: Created
sk: Vytvorené

en: Update options
sk: Možnosti aktualizácie

en: Amount
sk: Množstvo

en: Payments
sk: Platby

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: API key
sk: API kľúč

en: Apply
sk: Použiť

en: Order #
sk: Objednávka č.

en: Account
sk: Účet

en: Currencies
sk: Meny

en: API password
sk: Heslo API

en: Add currency
sk: Pridať menu
