WorldCore payment method (6.x-1.0) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Error
ug: خاتالىق

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Update options
ug: يېڭىلاش شەرتلىرى

en: Apply
ug: قوللىنىش
