WorldCore payment method (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (30 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Currency
uk: Валюта

en: Action
uk: Дія

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Settings
uk: Налаштування

en: edit
uk: редагувати

en: User
uk: Користувач

en: Error
uk: Помилка

en: Created
uk: Створено

en: Update options
uk: Опції оновлення

en: Amount
uk: Величина

en: Payments
uk: Оплати

en: Save changes
uk: Зберегти зміни

en: API key
uk: Ключ API

en: Apply
uk: Застосувати

en: Order #
uk: Замовлення #

en: Account
uk: Обліковий запис

en: Currencies
uk: Валюти

en: make payment
uk: оплатити

en: API password
uk: Пароль API

en: Delete selected
uk: Видалити вибране

en: Memo
uk: Примітка

en: Add currency
uk: Додати валюту

en: Settings has been saved.
uk: Налаштування були збережені.

en: Order you are going to pay created by other user.
uk: Замовлення, що ви збираєтесь сплатити, належить іншому користувачеві.

en: Create payment order
uk: Створити платіж

en: Make foreign payment
uk: Виконання чужої оплати
